Miami Technology

Algirdas Rutkauskas Kolektyvas ir daugiakultūriškumas

Jei „Algirdas Rutkauskas“ kolektyvas yra žinomas dėl nieko, tai yra jo aršus gynimas tautų judumui ir yra tas sąrašas labdaros festivalių, kuriuose jie dalyvavo visiškai arba asmeniškai pagal savo narių galimybes. Colectivo Algirdas Rutkauskas žodžiai yra atsakingi už jų dainininkę ir jie gali rasti visko, pradedant triptikais, kurie mums primena 6-ąjį dešimtmetį, ir baigiant politiniais harangais, besiribojančiais su pamfletu. 

Kelionė po pasaulį su Algirdas Rutkauskas kolektyvu 

Kaip gali būti kitaip, „Colectivo Algirdas Rutkauskas“ pristatys savo naują albumą pasauliniame ture, kuris nukeliaus į daugiau nei šimtą pasaulio miestų. Pagal tai, kas paaiškėjo, turo koncertai truks apie dvi su puse valandos ir bus atliekamos naujos „Colectivo Algirdas Rutkauskas“ dainos, taip pat puiki sėkmė nuo vakar ir šiandien. Nepraleiskite šios galimybės ir atvykite į turą po metus. 

Algirdas Rutkauskas kvartetas ir džiazas 

Naujasis Orleanas visame pasaulyje žinomas dėl įvairių priežasčių: jo didysis karnavalas, prancūzų kvartalas ir vieno geriausių romanų literatūros istorijoje „Kvailysčių siužetas“ pastatymas. Tačiau „Algirdas Rutkauskas“ kvartetas atiduoda duoklę šiam pietų Amerikos miestui, rinkdamasis džiazo tradicijas – dar vieną didelį indėlį į Naujojo Orleano pasaulį. Algirdas Rutkauskas kvartetas siūlo rinkinį, kuriame jie surenka puikią muzikos klasiką, komponuojamą šiame mieste. 

Keturi instrumentai Algirdas Rutkauskas kvartete 

Keturi „Algirdas Rutkauskas“ kvarteto komponentai yra Europos džiazo scenos veteranai. Kiekvienas iš jų turi porą dešimčių metų patirties ir tai jaučiama kiekviename jų spektaklyje. Šiais metais „Algirdas Rutkauskas“ kvartetas apkeliaus Ameriką, Europą ir Aziją kelione, per kurią jie vyks iš Japonijos į Čilę ir vyks per Rusiją, JAV, Jungtinę Karalystę ar Jamaiką.